Nabízíme atraktivní zaměření!

Ve studijním oboru "Veřejnosprávní činnost" nabízíme v denní i dálkové formě čtyři vzdělávací programy
s velmi aktuálním a atraktivním zaměřením. Velký důraz klademe především na odbornou praxi:

Mezinárodní vztahy a diplomacie Mediální komunikace a PR Veřejná správa Právo a právní administrativa

Nebojíme se realizovat vlastní nápady

Nejlepší u nás je, že můžeme realizovat své vlastní projekty a díky tomu se nebojíme přicházet s vlastními nápady!
Trénujeme si v praxi své organizační schopnosti, odborné znalosti a sebevědomé vystupování. Neustále se zlepšujeme!

Máme profesionální učitele, kteří se nám plně věnují, ale přitom jsou aktivní ve svém oboru.
Proto nás učí vždy přesně to, co opravdu potřebujeme umět.

Přijď se podívat na jakoukoli z akcí školy, které sami pořádáme. Setkáš se s řadou inspirativních osobností z politické,
mediální nebo sportovní sféry, které k nám do školy pravidelně zveme. Ale hlavně poznáš nás - studenty ŠMVV!

Studenti Absolventi Učitelé a pracovníci školy Hosté školy Naše projekty

• Michal
    student diplomacie

"Pokud chceš od školy něco víc, přijď se s námi seznámit!"

• Sylvie
    studentka mediální komunikace a PR

"V Praxi si můžu vyzkoušet vše okolo komunikace a reklamy. Baví mě hlavně psaní."

• Aneta
    studentka diplomacie

"S kamarády pracuji na skvělých projektech, při kterých se učím mnoho nových věcí."

• Filip
    student mediální komunikace a PR

"Díky škole mám okolo sebe spoustu přátel a skvělých lidí."

Budova a okolí školy

Škola nabízí klidné prostředí a dobrou dostupnost na Praze 4 - kousek od zastávky Michelská,
která je během pár minut dostupná z metra Pankrác nebo Budějovická.

Studenti mohou k relaxaci využívat zahradu a pro studim studentský klub s knihovnou, počítači a internetem.
Stravování zajišťuje moderně vybavený školní bufet s kvalitní kuchyní.

Pro studenty studující dálkovou formou zajišťujeme ubytování v Domově mládeže v nedaleké Ohradní ulici.

Výuka v učebně
    Budova školy
    Školní zahrada
    Výuka výpočetní techniky
    Školní zahrada
    Školní bufet
    Výuka výpočetní techniky
    Vestibul s posezením

Rezervace osobní prohlídky školy

Přijď si kdykoli prohlédnout naší školu a seznámit se s námi!
Vyplň formulář a obratem ti napíšeme!

Virtuální prohlídka školy

Projděte se po naší škole virtuálně prostřednictvím Google Streetview:

Jsme soukromá střední odborná škola s dlouholetou tradicí a mnoha aktivitami. Vznikli jsme v roce 1991 jako jedna z prvních soukromých škol v ČR vůbec.

Studenty individuálně rozvíjíme v příjemné, rodinné atmosféře, kterou tvoří profesionální pedagogové se zkušenostmi z oboru a optimální počet studentů.

Chceš od školy něco víc? Přijď se s námi seznámit!