Aktuality

 • 2018-09-11 08:35:35
  Přijmeme učitele matematiky

  Přijmeme kvalifikovaného učitele matematiky na celý nebo částečný úvazek. Info u ŘŠ na tel. 241 482 427, michalikova@smvvpraha.cz.

 • 2018-04-12 18:14:04
  Naši studenti na Pražském studentském summitu

  Naši studenti byli již tradičně v delegacích Pražského studentského summitu a někteří i velice úspěšní, dokonce i studenti prvního ročníku! Projekt i atmosféru

 • 2018-04-05 14:56:06
  O diplomatickém protokolu vážně i nevážně

  František Rob, jeden z nejzkušenějších odborníků na diplomatický protokol v ČR, přednášel na pozvání Diplomatického fóra u nás na škole a povyprávěl nám o svých

Prestižní škola s jedinečným zaměřením

Jsme soukromá střední odborná škola s dlouholetou tradicí a mnoha aktivitami.
Vznikli jsme v roce 1991 jako jedna z prvních soukromých škol v ČR vůbec.

STUDUJ
ATRAKTIVNÍ OBOR

Ve studijním oboru Veřejnosprávní činnost nabízíme v denní i dálkové formě čtyři vzdělávací programy s velmi aktuálním a atraktivním zaměřením a důrazem na odbornou praxi.

Více o oborech
NEBOJ SE MÍT
VLASTNÍ NÁPADY!

Studenti si v praxi trénují své organizační schopnosti, odborné znalosti a sebevědomé vystupování. Mezi jejich aktivity patří jedinečný vzdělávací projekt Diplomatické fórum.

Naše projekty

Poznej naše studenty

Inspiruj se příběhy našich úspěšných studentů a zjisti, co se jim na škole líbí a proč ti studium zde doporučují:

 • Michal
  student diplomacie

  "Pokud chceš od školy něco víc, přijď se s námi seznámit!"

 • Sylvie
  studentka mediální komunikace a PR

  "V Praxi si můžu vyzkoušet vše okolo komunikace a reklamy. Baví mě hlavně psaní."

 • Aneta
  studentka diplomacie

  "S kamarády pracuji na skvělých projektech, při kterých se učím mnoho nových věcí."

 • Filip
  student mediální komunikace a PR

  "Díky škole mám okolo sebe spoustu přátel a skvělých lidí."

Rezervace osobní prohlídky školy

Přijď si prohlédnout naší školu a zároveň se seznámit se studenty, kteří tě u nás rádi přivítají a provedou!
Vyplň formulář a obratem ti napíšeme!

Mgr. Vladimíra Michalíková

ředitelka školy

Úvodní slovo
ředitelky školy

Vítám vás na stránkách Školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha, školy, která v roce 2016 slaví své 25. narozeniny. Z hlediska věku je to mladá dáma, ale z hlediska své již dlouholeté existence prokázala a prokazuje své výjimečné místo mezi soukromými i veřejnými školami.

ŠMVV Praha je školou rodinného typu, svým studentům nabízí kvalitní vzdělávací programy a jasně definuje možnosti absolventů v uplatnění na trhu práce. K tomu také přispívá čtyřletá souvislá příprava nejen v oblasti teoretického vzdělávání, ale již při studiu získáte mnoho cenných zkušeností z oblasti praxe, která je součástí prvních tří studijních ročníků.

Budete mít možnost stát se na určitý čas delegáty mezinárodních organizací či pracovat na projektech tvorby vlastní studentské společnosti, připravovat řadu kulturních, společenských a vzdělávacích akcí, setkáte se s mnoha zajímavými a vzdělanými osobnostmi veřejného života z oblasti mezinárodních vztahů či public relations.

Chcete-li získat znalosti a dovednosti z atraktivních a aktuálních oborů, chcete-li poznat nové přátele, chcete-li studijně a odborně růst v příjemném, vstřícném a tvůrčím prostředí, nebojte se a přijďte mezi nás.

Těšíme se na Vás!

Jsme soukromá střední odborná škola s dlouholetou tradicí a mnoha aktivitami. Vznikli jsme v roce 1991 jako jedna z prvních soukromých škol v ČR vůbec.

Studenty individuálně rozvíjíme v příjemné, rodinné atmosféře, kterou tvoří profesionální pedagogové se zkušenostmi z oboru a optimální počet studentů.

Chceš od školy něco víc? Přijď se s námi seznámit!

Newsletter